Bu yüzden bunun bir parçası olmak istedim, onlara elimden geldiğince yardım etmek istedim ve haberleri getirmekten çok heyecanlıyım. ‘ 25 yaşındaki oyuncunun Forest Green’e yaptığı yatırım, hem futbola hem de çevreciliğe olan sevgisini ve tutkusunu birleştiriyor.

Bu yüzden bunun bir parçası olmak istedim, onlara elimden geldiğince yardım etmek istedim ve haberleri getirmekten çok heyecanlıyım. ‘ 25 yaşındaki oyuncunun Forest Green’e yaptığı yatırım, hem futbola hem de çevreciliğe olan sevgisini ve tutkusunu birleştiriyor.

Dolayısıyla, zamanımızda bir futbol kulübünün nasıl yönetileceğinin açık bir örneğidir. 

Bu yüzden bunun bir parçası olmak istedim, onlara elimden geldiğince yardım etmek istedim ve haberleri getirmekten çok heyecanlıyım. ‘

25 yaşındaki oyuncunun Forest Green’e yaptığı yatırım, hem futbola hem de çevreciliğe olan sevgisini ve tutkusunu birleştiriyor.

Bellerin, üç aydan kısa bir süre önce, küresel yardım kuruluşu One Tree Planted ile ortaklık kurdu – burada Arsenal’in geçen sezon Premier Lig’de kazandığı her zafer için 3.000 ağaç dikme sözü verdi.

Bellerin, The Athletic’e League Two tarafının hissedarı haline geldiğini duyurdu.

hisse "

Başkan Gianni Infantino, Salı günü yeniden ortaya çıkan 4,6 milyar sterlinlik ‘Avrupa Süper Ligi’ fikrine destek vermeyi reddetti.

Bu haftanın başlarında, kıtadaki 18 seçkin kulüpten oluşan ayrılıkçı ligin, FIFA ve Wall Street devi JP Morgan tarafından desteklendiğini ve inisiyatifin İngiliz kulüpleri ve önemli hareket ettiricilerle birlikte olduğunu bildirdi.

Ancak Infantino, 2022 gibi erken bir tarihte çıkabilecek yeni fikirle ilgilenmediğini ve mevcut yapısı içinde futbolu daha küresel hale getirme planlarını açıkladı.

FIFA başkanı Gianni Infantino (yukarıda) Avrupa Süper Ligi fikrini desteklemeyi reddetti

İngiliz tarafları Manchester United ve Liverpool’un planlarda büyük hareket ettiklerine inanılıyor

hisse

FIFA başkanı şunları söyledi: ‘Fifa Başkanı olarak Süper Lig ile değil Dünya Kulüpler Kupası ile ilgileniyorum. Bayern’e karşı Liverpool ile ilgilenmiyorum ama Bayern, Buenos Aires’ten Boca Juniors’a karşı.

Liverpool’un dünya çapında 180 milyon hayranı var. Flamengo yaklaşık 40 milyon. Flamengo’nun Brezilya’daki bu 40 milyon hayranından 39’u var. Ancak Liverpool’un İngiltere’de belki sadece 5 milyon, dünya çapında diğer 175 milyon hayranı var.

Avrupa dışındaki kulüplerin gelecekte küresel bir cazibeye sahip olmasını istiyorum. Vizyonum şu: Dünya şampiyonu olabilecek 50 kulüp ve 50 milli takım olmalı. ‘

Infantino (yukarıda), futbolu mevcut yapısıyla daha küresel hale getirme planlarını açıkladı

Haberler, Liverpool ve Manchester United’ın İngiltere futbolunu ‘Project Big Picture’ ile reform planlarının Premier Lig kulüpleriyle yaptığı toplantı sonrasında iptal edilmesinin hemen ardından geldi.  

‘Avrupa Süper Ligi’ muhtemelen Şampiyonlar Ligi’nin yerini alacak ve UEFA’yı kulüp futbolundaki en büyük varlığından kurtaracak. Real Madrid başkanı Florentino Perez’in planları hazırladığı bildirildi.

Takımların yeni lige katılma teşvikleri, her yıl sunulan yüz milyonlarca pound değerinde para ödülünü içeriyor. 

https://1xbetgiris.top/

Ancak Infantino, önceliğinin Avrupalı ​​olmayan takımlara özellikle koronavirüs salgınının neden olduğu zorlu ekonomik durumlarda futbol endüstrisindeki büyümelerine yardımcı olmak olduğunu söylüyor. 

Büyük para ödülü olan 18 takımlı lig, büyük olasılıkla Şampiyonlar Ligi’nin yerini alacaktı (yukarıda)

Fifa’nın misyonu, sadece Avrupa’da değil, dünya çapında futbolu tanıtmak ve geliştirmektir. Avrupa ile dünyanın geri kalanı arasındaki farklar büyüdü ve hiçbir şey yapmazsak büyümeye devam edecek.

Bu nedenle, Avrupa dışındaki kulüplerin yoluna devam etmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Ve koronavirüsten sonra bu projeler her zamankinden daha uygun.

Artık bu virüsle dünya çapında birlikte çalışmamız gerektiğini görüyoruz. Fifa’nın yaptığı tam olarak budur. ‘

Bu arada UEFA Salı günü Avrupa’daki her türlü Süper Lig’e karşı olduğunu doğruladı.

Avrupa futbolu yönetim organı UEFA bu hafta Süper Lig fikrini hızlıca reddetti

Bir sözcü şunları söyledi: ‘UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, UEFA’nın Süper Lig’e şiddetle karşı çıktığını birçok kez açıkça belirtti. 

Dayanışma, yükselme, küme düşme ve açık lig ilkeleri tartışılamaz. Avrupa futbolunu ve Şampiyonlar Ligi’ni dünyanın en iyi spor müsabakası yapan şey budur.

“UEFA ve kulüpler, kaçınılmaz olarak sıkıcı hale gelen 10, 12, hatta 24 kulüpten oluşan bir Süper Lig oluşturmak için onu yok etmeyecek, bu gücü üzerine inşa etmeye kararlılar.”

Futboldaki en iyi şahsiyetler de 4,6 milyar sterlinlik planlara karşı olduklarını açıkladı.  

hisse "

kulüplerden Perşembe günkü bir sonraki toplantılarında 20 video oyunundan gelen kalabalık gürültüsünü onaylamaları istenecek.

En çok satanlardan bir film müziğinin kullanılması, Premier Lig’in 17 Haziran’da kampanya devam ettiğinde kapalı kapılar ardında oynanan maçların televizyon gösterisini iyileştirmek için tercih ettiği seçenek olarak ortaya çıktı, ancak son söz kulüplere ait olacak.

Sahte kalabalık gürültüsü, İngiltere’deki izleyiciler için isteğe bağlı olacak ve geçen ay ilk kez açıklanan bir plan olan ana kanallardan ziyade kırmızı düğmeyle yayınlanacak.

Premier Lig kulüplerinden FIFA 20’den gelen kalabalık gürültü yayınını onaylamaları istenecek

hisse

Amazon Prime ve BBC’ye bir avuç oyun verilmiş olmasına rağmen, kalan 92 maçın büyük çoğunluğu Sky Sports ve BT Sport’ta canlı olarak yayınlanacak.

Premier Lig’in yayın danışmanları grubu da Perşembe günü kulüplere sunulacak yeniliklerle geldi. 

Bunlar arasında, her oyunda yer alan kulüpleri temsil eden bir taraftar mozaiği, 360 ° tekrarlar ve Premier Lig’in analiz sağlayıcısı Second Spectrum tarafından işletilen yeni bir taktik kamera yer alıyor.

Bazı Bundesliga maçları, TV izleyicileri için bir ‘kalabalık gürültüsü’ beslemesiyle yayınlandı

Yayın tekliflerinin muhalefet olmaksızın onaylanması bekleniyor, ancak Perşembe günü planlanan yeniden başlatmayla ilgili tartışılacak diğer konular tartışma yaratacak.

Kulüplerden yetkililer tarafından yüksek riskli sayılan 12 maça kadar tarafsız sahaların kullanılması ilkesini onaylamaları, kesinti durumunda lig pozisyonlarını tahsis etme yöntemini belirlemeleri ve Covid-1 durumunda disiplin cezası önerilerini oylamaları istenecektir. 19 protokol ihlal edildi.

Premier Lig, önerilen fikstür listesi hakkında da bir güncelleme sağlayacaktır.

Sezon, 17 Haziran’da Manchester City ile Arsenal ve Aston Villa ve Sheffield United arasındaki maçlarla devam edecek.

Kalan 92 maçın tamamı canlı yayınlanacak, büyük çoğunluğu Sky Sports ve BT Sport

hisse "

Gerekirse yeniden büyük harcama yapabileceği ve Timo Werner ve Hakim Ziyech’in imzalarının kendisinin ve yönetim kurulunun birlikte ne kadar iyi çalıştığını gösterdiği konusunda ısrar ediyor.

Chelsea geçen yaz harcama yapmaktan men edildi, ardından transfer cezası kaldırılmasına rağmen Ocak ayında herhangi bir ekleme yapamadı.

Ancak genel müdür Marina Granovskaia ve teknik danışman Petr Cech, RB Leipzig’den 48 milyon sterlinlik Werner ve Ajax’tan 36 milyon sterlinlik Ziyech için etkileyici anlaşmalar yapmak için patron Lampard ile birlikte çalıştı.

Chelsea menajeri Frank Lampard, Chelsea’nin yaz transfer harcamalarının bitmediği konusunda ısrar ediyor

hisse

Aralık ayına kadar uzatılacak olan Chelsea, Leicester tarafından Ben Chilwell için 80 milyon sterlinlik talepte bulunmalarına rağmen yeniden harekete geçmeye hazır görünüyor ve başka bir Alman forvetiyle sözleşme imzalamak için 90 milyon sterlin kadar yükseğe çıkmak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekiyor. Bayer Leverkusen’den Kai Havertz, 21. Ayrıca bir orta yarı ve Kepa Arrizabalaga’nın ödünç verilebilmesi durumunda yeni bir kaleci istiyorlar.

Bayern Münih, yaz bütçesinin çoğunu Manchester City’deki Leroy Sane’ye harcamak istiyor ve Chelsea, Bundesliga şampiyonlarını Havertz’e imza atarak yenme fırsatına sahip olacak.

Lampard şöyle diyor: “Bu Chelsea Futbol Kulübü ve biz boşluğu kapatmak istiyoruz ve Timo ve Ziyech gibi imzalar güzel ifadeler. İlerledikçe geliştirmek isteyebileceğimiz başka alanlar da var. Piyasadaki oyuncular olmalılar ve alabileceğimizi düşünüyoruz.

Blues, 48 ​​milyon sterline RB Leipzig’den Almanya uluslararası Timo Werner’i çıkararak yazın bugüne kadarki en büyük transferini yaptı.

Liverpool ve Manchester City’nin son birkaç yıldaki performansına baktığınızda, yukarı doğru giden büyük bir boşluk olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bu boşluğu kapatmak için çalışmalıyız, ancak gelen oyunculara, bahsettiğiniz iki oyuncuya Lig’e uyum sağlamaları için biraz zaman tanımaya hazır olmalıyız. “

Pazar günü takımını Aston Villa’ya götüren Lampard, transfer faaliyetinin kulüp hiyerarşisinin tam olarak nasıl entegre olduğunu gösterdiğini ve takımın sahibi Roman Abramovich’in İngiltere ile Rusya arasındaki siyasi gerginlik nedeniyle maçlarda olmamasına rağmen takıma kararlı olduğunu söylüyor. .

Lampard, “Bir oyuncu olarak uzun süredir buradaydım ve bir yönetici olarak bu işe girdiğimde fark ettiğim bir şey, insanların ısrarla yönetim kurulu, işletme sahibi ile olan ilişkinizi soracaklarıdır” diye ekliyor Lampard.

“Umarım bu, işe alma ve keşifte birlikte nasıl çalıştığımızı gösterir, hepsi doğru oyuncuları getirmeye çalışırken rollerimizi oynar. Son zamanlarda ev sahibiyle konuşmadım, [ama] Marina ile ve Petr ile de çok konuşuyorum. “

hisse "

VAR ile ilgili tüm faaliyetlerin kontrolünü ele alacak şekilde ayarlanmıştır, yani esneklik uygulama gücünü kaybedecektir.

FIFA Hakem Komitesi başkanı eski İtalyan hakem Pierluigi Collina şimdi sistemi denetleyecek ve dünyanın her yerinde aynı şekilde kullanılmasını istediğini açıkça belirtti.  

Karar, ofsayt ve hentbol kurallarında ve bir kalecinin çizgisinden çıkıp çıkmadığını belirlemede VAR kullanımında değişiklikler olacağı anlamına geliyor.

Eski hakem ve FIFA başkanı Pierluigi Collina, VAR’ın dünya çapında kullanımını denetleyecek

Premier Lig, kuralları uygularken daha önce esnekliği kullanabiliyordu

hisse

‘De bildirildiği üzere, organizasyon ulusal derneklere ve yönetim organlarına, kontrolü oyunun yasa koyma organı olan Uluslararası FA Kurulu’ndan (IFAB) aldıklarını belirten bir mektup gönderdi.  

Mektupta: ‘VAR ile ilgili tüm faaliyetler şimdi Fifa’ya aktarılacak. Bu nedenle, lütfen VAR ile ilgili tüm sorularınızı, yorumlarınızı veya önerilerinizi doğrudan Fifa Hakemliği’ne yöneltin. ‘ 

Collina, görevi IFAB’ın eski bir İngiliz hakem olan teknik direktörü David Elleray’dan devralacak. 

Hakemler ayrıca kararlarını gözden geçirmek için saha tarafı monitörlerini daha sık kullanacaklardır.

Chris Kavanagh, Pazartesi günü Arsenal’i göndermeye karar vermeden önce Eddie Nketiah’ın faulünü gözden geçirirken gösterdiği gibi, lig zaten gelecek sezon hakemleri saha tarafındaki gözlemcilere daha sık danışmak zorunda kalmıştı. 

Ancak daha fazla değişiklik olması bekleniyor. Bunlardan biri, bir kalecinin bir penaltı vuruşu yapılmadan önce çizgisinden çıkıp çıkmadığını belirlemek için VAR’ın kullanılması olacaktır.

Bu, geçtiğimiz yaz Kadınlar Dünya Kupası’nda İskoçyalı Lee Alexander’ın Arjantin’e karşı yeniden çekilmeden önce bir nokta vuruşunu kurtardığı ve ardından VAR’ın çizgisinden ayrıldığına karar verdikten sonra dönüştürüldüğü zaman görüldü.

Premier Lig, bu koşullarda VAR kullanmaya direndi, bunun yerine sağduyu yaklaşımını tercih etti.

Premier Lig, bir kalecinin çizgisinden hareket edip etmediğini değerlendirmek için VAR’ı kullanmaya direndi.

Savunmacılara, top ceza sahasında ellerine çarptığında daha fazla hareket alanı sağlandı, ancak yeni yasalara göre bunun için daha az alan olacak.

VAR, ilk sezonunda, marjinal ofsayt kararları ve topun birikim sırasında bir saldırganın kolunu fırçalaması durumunda gollere izin verilmemesi üzerine eleştirilerle tartışmalı bir durumda kalmadı.

Premier Lig, Tottenham’dan Harry Kane ve Manchester City’den Riyad Mahrez’in hedeflerinin sert bir şekilde reddedilmesinden sonra bu hafta başlarında hentbol yasasında değişiklik yapılmasını istedi.

Ancak bu sezon 94 kararın devrildiği lig, artık hentbolun yorumlanması konusunda FIFA ile aynı çizgide olmak zorunda kalacak ve kaleci bir penaltı sırasında gol çizgisinden ayrılacak.

İngiltere’nin en iyi uçuşunun da FIFA’nın hentbol yasasını yorumlamasına uygun olması gerekecek

Bu sezon kullanılan tartışmalı ofsayt kuralında değişiklikler olacak.

FIFA’nın kararı, IFAB’da ayrıcalıklı konumlara sahip dört ana ülkenin VAR protokolünde daha az söz sahibi olacağı anlamına geliyor. İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’nın hepsinin bir oyu varken FIFA’nın dört oyu vardır ve herhangi bir IFAB kararının altı oya ihtiyacı vardır.

Ayrıca, FIFA’nın küresel futbol geliştirme başkanı olan eski Arsenal yöneticisi Arsene Wenger’ın VAR kullanımında daha fazla söz sahibi olduğunu görecek.

Fransız’ın rehberliğinde, organizasyon ofsayt yasasını değiştirerek yargılamaya ayarlandı, bu nedenle bir karar verilebilmesi için forvet ve savunma oyuncusu arasında net bir gün ışığı olması gerekiyor.

FIFA’nın mektubu, VAR’ın tanıtımını ‘evrensel bir başarı’ olarak tanımlıyor. 

PREMIER LEAGUE’DE KULLANILACAK VAR KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ

– FIFA, ofsayt yasasını değiştirmeyi deneyecek, bu nedenle ofsayt ihlali olması için forvet ve savunma oyuncusu arasında net bir gün ışığı olması gerekiyor. – Premier Lig, FIFA’nın hentbol tanımına uygun olacak, yani top bir hedefe ulaşırken topun kollarına çarpması durumunda saldırganlar cezalandırılmaya devam edecek. Ancak, bu sezon olduğu gibi, top ceza sahasında kollarına çarparsa, savunmacılara artık hareket alanı tanınmayacak. – VAR artık bir penaltı vuruşu yapılmadan önce bir kalecinin çizgisinden çıkıp çıkmadığını değerlendirmek için kullanılacak. – Hakemlere, bir faulün kırmızı kart mı yoksa sarı kart mı olacağına karar vermek gibi kararları gözden geçirmek için saha tarafı monitörlerini daha sık kullanmaları sağlanacaktır. adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Eski Arsenal yöneticisi Arsene Wenger, VAR kullanımında daha fazla söz sahibi olacak

hisse "

Avrupa genelinde yıldızlarını uzun mesafeli yolculuklarda istemeyen kulüplerin artan çekincelere rağmen, takımlara Güney Amerikalı oyuncularını Dünya Kupası eleme görevi için serbest bırakmaları için sipariş vermeyi planladıkları bildiriliyor.

Şu anda uluslararası ara vermemizle birlikte, birçok kulüp, enfeksiyon oranlarının dünya çapında bir kez daha yükseldiği bir zamanda oyuncularını çağırma konusundaki şikayetlerini dile getirdi.

Pek çok Güney Amerika ülkesinde covid-19 protokolleri netleştirilmedi, bu da oyuncuların belirli bölümlerinin riske daha fazla maruz kalabileceği ve bu da.

FIFA, kulüpler Dünya Kupası elemeleri için uzun mesafeli yolculuklarla ilgili endişelere sahip olduğundan, Güney Amerikalı oyuncularını uluslararası görevler için serbest bırakmaları için takımlara talimat verecek.

Yönetim futbol organı, oyuncuların hazırlık maçlarında oynamaları gerekmemesini talep etmeyi planlıyor, ancak Güney Amerika Dünya Kupası eleme maçlarının ilk turu ve Avrupa Milletler Ligi maçları için yayın şartlarını uygulayacak.

Önümüzdeki hafta, pek çok Güney Amerika ülkesi, dört gün içinde Bolivya ve Peru ile kornaya girecek olan Brezilya gibi eleme maçları ile karşı karşıya kalacak.

Jurgen Klopp, son basın toplantısında konu hakkında çoktan konuştu.

FIFA’nın önerdiği eylem, birçok tarafın öfkesine maruz kalacak şekilde belirlendi; yöneticiler, oyuncuların uluslararası görevden dönme olasılığını gözlemleyerek ve karantina kısıtlamaları nedeniyle büyük eylem sürelerini kaçırıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Liverpool patronu Jurgen Klopp konuyla ilgili fikrini açıkladı ve maç öncesi bir basın toplantısında şunları söyledi: ‘Diğer ülkelerin bunu nasıl yaptığı konusunda saygısız görünmek istemiyorum ama burası bildiğimiz ve bildiğimiz yer. bununla nasıl başa çıkıyoruz.